МІЖНАРОДНІ ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

   
Гарантія на виріб надається на термін 2 роки або більше в разі, якщо Законом про захист прав споживачів країни, в якій було придбано виріб, передбачений більший мінімальний термін гарантії. Всі умови гарантії відповідають Закону про захист прав споживачів і регулюються законодавством країни, в якій було придбано виріб.

Гарантія та безкоштовний ремонт надається в будь-якій країні, в яку виріб постачається компанією «Vilgrand» або її уповноваженим представником, і де ніякі обмеження по імпорту або інші правові положення не перешкоджають наданню гарантійного обслуговування і безкоштовного ремонту.

Випадки, на які гарантія і безкоштовний ремонт не поширюються: 

    1. Гарантійний талон заповнений неправильно.
    2. Виріб вийшов з ладу через недотримання Покупцем правил експлуатації, вказаних в інструкціі.
    3. Виріб використовувався в професійних, комерційних чи промислових цілях (крім спеціально призначених для цього моделей, про що зазначено в інструкції).
    4. Виріб має зовнішні механічні пошкодження або пошкодження, викли-кані потраплянням всередину рідини, пилу, комах та ін. сторонніх пред - метів.
    5. Виріб має ушкодження, викликані недотриманням правил живлення від батарей, мережі або акумуляторів.
    6. Виріб був розібраний, ремонтований або відбулася зміна його кон-струкції особами, не уповноваженими на ремонт; проводилося самостійне очищення внутрішніх механізмів і т. д.
    7. Виріб має природний знос частин з обмеженим терміном служби, витратних матеріалів і т. д.
    8. Виріб має відкладення накипу всередині або зовні ТЕНів, незалежно від якості використовуваної води.
    9. Виріб має ушкодження, викликані впливом високих (низьких) температур або вогню на нетермостійкі частини виробу.
    10. Виріб має ушкодження приладдя і насадок, що входять в комплект постачання виробу (фільтрів, сіток, мішків, колб, чаш, кришок, ножів, віночків, терток, дисків, тарілок, трубок, шлангів, щіток, а також мережевих шнурів, шнурів навушників і т.д.


КУПУЙТЕ НАШI ТОВАРИ ТУТ